Cvičitelé sm systém Praha 1 Renata Škrabalová Petr Houba


Cvičitelé

Cvičení vede

Foto Renata

Bc. Renata Škrabalová

Doporučený terapeut Dornova metoda+
Manuální techniky
Instruktor spiralyogy a Hatha jógy
Lektor a cvičitel SM systému

Vystudovala filozofickou fakultu obor religionistika se zaměřením na východní náboženství. Absolvovala kurzy astrologie, reiki a různých masáží. Od roku 2000 vede skupiny jogy a zdravotního cvičení a pracuje jako terapeut. Od roku 2009 vede kurzy pro lektory spirální stabilizace a zdravotního cvičení akreditované MŠMT. Tyto kurzy slouží k vydání živnostenského listu Masér nebo Cvičitel ve zdravotní tĕlovýchovĕ a sportu.

Asistent

Foto Petr R. Nový

Dis. Petr R. Nový

muzikoterapeut (didjeridoo therapy)
muzikant (Piano na výletě, Flueteridoo)
instruktor prožitkového lezení
cvičitel SM systému


Po vystudování andragogiky se rozhodl do hloubky věnovat hudbě a hlavně ji používat při práci s dospělými a dětmi. Po té absolvoval studium muzikoterapie na pedagogické fakultě v Plzni a vytvořil svůj vlastní přístup k muzikoterapii - propojení různých etnických nástrojů s pohybem a prací s tělem. Od mládí se zabývá jogou a dalšími energetickými cvičeními (tibetská joga, tai ti).

Poslední 3 roky pobývá často na Kanárských ostrovech a provádí klienty po silových místech v kombinaci s prožitkovou muzikoterapií a lezením.

Asistent

Petra Velebilová

Instruktor - Kranio jóga
Shiatsu na lehátku
Havajská masáž
Čínská tlaková masáž
Baňkování
Lymfatická masáž
Reflexologie
Reiki 2. stupeň

Můj život je od dětství spojen s pohybem a sportem. Od roku 2005 jsem se začala věnovat masážím a postupně se naučila mnoho rozmanitých technik, ze kterých jsem si sestavila variace přístupů. Před sedmi lety jsem si kromě toho rozšířila také znalost o kurz osobního fitness trenéra.

Díky svému dlouhodobému zájmu o lidské tělo, jsem se postupně dostala k józe. Přivedla mě k hlubšímu sebeuvědomění a také k poznání, že každý člověk je jedinečný tvor se svými rezervami a bloky, které je třeba neustále překonávat. Své znalosti a zkušenosti ráda předávám dál, protože se všichni máme stále co učit a tato cesta nikdy nekončí...

www.petravelebi.cz
www.photopetra.com