Cvičitelé sm systém Praha 1 Renata Škrabalová Petr Houba


Cvičitelé

Cvičení vede

Foto Renata

Bc. Renata Škrabalová

Doporučený terapeut Dornova metoda+
Manuální techniky
Instruktor spiralyogy a Hatha jógy
Lektor a cvičitel SM systému

Vystudovala filozofickou fakultu obor religionistika se zaměřením na východní náboženství. Absolvovala kurzy astrologie, reiki a různých masáží. Od roku 2000 vede skupiny jogy a zdravotního cvičení a pracuje jako terapeut. Od roku 2009 vede kurzy pro lektory spirální stabilizace a zdravotního cvičení akreditované MŠMT. Tyto kurzy slouží k vydání živnostenského listu Masér nebo Cvičitel ve zdravotní tĕlovýchovĕ a sportu.

Asistent

Foto Renata

Dis. Petr N. Houba

muzikoterapeut (didjeridoo therapy)
muzikant (Piano na výletě, Flueteridoo)
instruktor prožitkového lezení
cvičitel SM systému


Po vystudování andragogiky se rozhodl do hloubky věnovat hudbě a hlavně ji používat při práci s dospělými a dětmi. Po té absolvoval studium muzikoterapie na pedagogické fakultě v Plzni a vytvořil svůj vlastní přístup k muzikoterapii - propojení různých etnických nástrojů s pohybem a prací s tělem. Od mládí se zabývá jogou a dalšími energetickými cvičeními (tibetská joga, tai ti).

Poslední 3 roky pobývá často na Kanárských ostrovech a provádí klienty po silových místech v kombinaci s prožitkovou muzikoterapií a lezením.

Asistent

Petra Velebilová

Instruktor - Kranio jóga
Shiatsu na lehátku
Havajská masáž
Čínská tlaková masáž
Baňkování
Lymfatická masáž
Reflexologie
Reiki 2. stupeň

Můj život je od dětství spojen s pohybem a sportem. Od roku 2005 jsem se začala věnovat masážím a postupně se naučila mnoho rozmanitých technik, ze kterých jsem si sestavila variace přístupů. Před sedmi lety jsem si kromě toho rozšířila také znalost o kurz osobního fitness trenéra.

Díky svému dlouhodobému zájmu o lidské tělo, jsem se postupně dostala k józe. Přivedla mě k hlubšímu sebeuvědomění a také k poznání, že každý člověk je jedinečný tvor se svými rezervami a bloky, které je třeba neustále překonávat. Své znalosti a zkušenosti ráda předávám dál, protože se všichni máme stále co učit a tato cesta nikdy nekončí...

www.petravelebi.cz
www.photopetra.com


design: signatura.cz  /  programming: abuco.cz

© spiralyoga 2012